
Zamieszczam świetną ripostę jednego z blogerów (PABLO 1984) na nawiedzone wpisy jednego z grasujących na S24 - samorzutnych i sponsorowanych - naganiaczy szczepionkowych:
PABLO1984
4 listopada 2021, 17:11
@elektor655321
Widzę, że jednak szczepienie nie daje spokoju ducha i rzuca pan bluzgi i na mnie i nie tylko. Internet, jak papier, jest cierpliwy, ja też. Nie dość, że nieładnie, to jeszcze pomylił Pan całkiem proporcje i znaczenia.
Nie boję się iniekcji, nie boję się choroby. Żyję i jestem wolnym człowiekiem i nieważne na co umrę, to na co umrę mam zapisane w księdze życia. Nie będę żył w strachu, ani nie będę szczycił się przed innymi, że się zaszczepiłem. Bo wychodzi z tego wielka małość, kompleksy i chyba mało miłości otrzymanej od rodziców. Proszę o tym pamiętać. To jak naziści, którzy kopali Polaków czy Żydów, bo czuli się lepsi. Proszę pamiętać o tym, że każdy nazizm, również obecny który próbuje się wtłaczać przerażonym frustratom, kiedyś się skończy. I wtedy kto będzie się tego wstydził? Nie wspomnę o konsekwencjach. To Pana nie obchodzi, schowa Pan wtedy głowę i będzie dalej nie wyrózniającym się niczym człowieczkiem.
Na pewno nie będę szukał jak obłąkaniec ratunku u pseudolekarzy, pseudoekspertów, z których żaden nie miał tyle honoru, by powiedzieć, żeby się nie bać, tylko cieszy się ze strachu, bo to oznacza wykonanie planu sprzedaży szczepionek. O nic więcej nie chodzi. Pan natomiast jest nieświadomym konsumentem niesprawdzonego i nachalnie wciskanego produktu, który urasta do rangi religijnej.
Nie będe pisał więcej, bo widze, że od miesięcy jak Pan ujada na forum i to co ktoś tutaj napisze nic Panu w głowie nie zapali. Co Pan próbuje w ten sposób udowodnić? Próbuje Pan bronić przed sobą samym swojej decyzji o szczepieniu? Chce Pan w jakiś sposób poczuć się lepszy od innych? Za dużo agresji, w rzeczywistości jest Pan małym, posłusznym i szarym człowiekiem, który da się na innych napuścić bez problemu. Wystarczy odpowiedni przekaz i odczuwanie podstawowych emocji gniewu i strachu. Gdy zaczną w tv, czy Internecie pisać, bijcie niezaszczepionych, wyciągajcie ich z autobusów, to Pan to zrobi? No boje się, że tak. Ale niezaszczepieni też mają ręce i potrafią się bronić. Nic Pan dalej nie rozumie? To jest smutne.
Odpowiedz
Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...] Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.
Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ==========================
❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀
F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I 1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka