Miałam po południu pisać o czym innym ale trwa dziwna konferencja Platformy Jeszcze Lewandowski może wyjaśniać "zawiłości finansowe" z konwencji - bo w końcu to on z ministrem Szczurkiem je opracowali Ale obok stoi wicepremier Siemoniak - mimo tytułu kojarzony raczej z obroną kraju a nie z finansami.
Mam nieodparte wrażenie, że Platforma nie chce czekać do wyborów - bo wtedy będzie za późno. Wymienią PEK na inny, lepszy model - wtedy mają szansę na te 150 mandatów - inaczej dostaną góra 80. Politykow PO interesuje jedno - ich mandat sejmowy lub senatorski Nie chcą się pogodzić z myślą, że będą musieli się z nim pożegnać. A do 25X to będzie tylko zjazd - z coraz większą prędkością. Tak - ten ruch trochę rozpaczliwy ale przynajmniej będzie o czym ględzić w mediach a ludzie od zawse lubią świeżynki. W tym wypadku odświeżenie i nałożenie pudru na starą twarz, ale niektórzy się na to nabiorą Tak myślę że w sobotę policzyli głosy na konwencji a ta konferencja jest sygnałem dla reszty - dogadaliśmy się!
PS Na najważniejsze od lat spotkanie w Brukseli w sprawie uchodźców nie pojechala Minister Piotrowska pseudo Terenia To może jednak znaczyć że ważne rzeczy dzieją się w PO - musi pilnować stołka psiapsiółki
Ufka we własnej osobie :)
Skąd czytacie
A tyle czyta teraz :)
/
" />
Złota myśl RRK
PSL nie musi - PSL CHCE! Nie opuszcza się zwycięzcy - co najwyżej można się z nim targować i więcej uzyskać. A co ma PiS do zaoferowania PSL? Swoją nędzną koalicję z SLD? Odpowiedz sobie sama - czy lepiej dzielić łupy na trzy, czy na dwa?
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka