Trzeba być naprawdę ostatnim kretynem, żeby uwierzyć że w orgaźmie lewicowych i oderwanych od koryta mediów na czele z GW dotyczącym czarnych marszów chodziło o prawa kobiet tak jak je rozumie lewica. Chodziło o sposób na obalenie rządów PiS. Czarne protestantki płci obojga, w tym kobiety płci odmiennej jak mawiał Herr Gruber z "Allo Allo", miały być tylko środkiem a nie celem. Jednym słowem przedmiotem a nie podmiotem. Natomiast spełnienie ich postulatów wszelaka lewica medialna ma głęboko w nomen omen czarnej dziurze. Z KOD-u zeszło powietrze i to poważnie. Nawet rzekłbym potężnie. Więc trafiła się inna okazja do wyprowadzenia ludzi na ulice. Wreszcie jest coś. Wreszcie są młodzi. Może obalą i będzie tak jak było cytując klasyczkę dał się nieść szmer od ul. Czerskiej do ul. Wiertniczej. Obalymy jak by powiedział ich idol i potem znowu zacznie się finansowanie z budżetu państwa jedynie słusznych tytułów prasowych, jedynie słusznych tiwi i stacji radiowych a Naczelna Parówka odzyska swój program w TVP. Tak na marginesie młodzi znowu zaczną być wg Nadredaktora dobrzy? Bo jeszcze niedawno to była wg niego banda tumanów, która głosowała na Kukiza, Korwina i PiS. No, ale nie takie zwroty poglądów pamiętam w GW ze względu na tzw. mądrość etapu.
Szanowni Państwo manifestujący na czarnych marszach. Tak piszę z dużej litery Szanowni Państwo. Mogę się z Wami nie zgadzać jednak Wasz szanuję. Zostaliście zwyczajnie wydymani. Wydymani bez wazeliny i mydła. Na Waszych plecach mieli znowu wjechać do rządu miłośnicy ośmiorniczek i wina po 1500 zł za butelkę. Może i wjadą bo uważam, że sytuacja jest dynamiczna i wszystko może się zdarzyć. Jednak jak już wjadą to bądźcie pewni, że nic się dla Was nie zmieni. Ci, którzy za Waszą pomocą mają znowu być u władzy nic dla Was przez 8 lat nie zrobili. Dlaczego miałoby się to teraz zmienić? I jakby doszli znowu do władzy zapewniam Was ta sama gazeta, która Was zagrzewa do boju jak się nic nie zmieni sama w ramach kolejnej wolty i mądrości etapu to usprawiedliwi.
Jesteście tylko politycznym mięsem armatnim. Teraz możecie iść moknąć, czy też wymarzać na kolejnych czarnych protestach i marszach. Bo będziecie do tego zachęcani. W to akurat nie wątpię. Jak z nich wrócicie możecie się w ramach ogrzania otulić w ciepły, czterdziestoprocentowy, kocyk ze słów Aleksandra Kwaśniewskiego.
Natomiast, ci którzy Was do tego zachęcali. Wszelacy redaktorzy, celebryci bez dotacji, reżyserzy, którzy nie otrzymali z PISF dofinansowania na swoje kolejne wielkie "dzieło" będą w tym momencie spijać 40-letnią whisky śmiejąc się z Was. Bo tyłków sobie nie wymrozili a swoje cele być może osiągną.
Na Waszych plecach.
Inne tematy w dziale Polityka