Napływ emigrantów często nielegalnych zwanym przez lewacto ubogacaniem kulturalnym, lub kulturą multi-kulti, odbija się czkawką w państwach , które pozwoliły na zalew tych obcych kulturowo nachodźców.
Weźmy na przykład Anglię, tam to syn emigrantów z Rwandy, ale urodzony w Walii wdarł się na lekcje tańca dziewczynek, następnie trzy z nich w wieku 6,7 i 9 lat zamordował.
Co prawda dostał wyrok 52 lat więzienia, szkoda, że nie wyrok śmierci, bo takiego w UK nie ma, ale życia tych dziewczynek nikt nie wróci.
Pamiętacie Państwo jak kilka lat temu w czasie interwencji policji poniósł śmierć czarnoskóry w USA, ile to było protestów, ile mowy o rasizmie, a tu w Anglii czarny morduje 3 dziewczynki i co prawda były protesty , ale o wiele mniejszej skali niż po śmierci czarnego.
Muzułmanie mogą robić o wiele więcej niż biali Brytyjczycy. Tak było w Rotherham w środkowej Anglii, gdzie przez lata, a wręcz dziesięciolecia muzułmańskie pakistańskie gangi gwałciły małe dziewczynki , przeważnie białe.
Miejscowe władzy i policja chociaż wiedziały, o tych bezeceństwach, bały się interweniować, żeby nie być oskarżonym o rasizm.
Te praktyki trwały w ( Anglii) lata, o ile nie dziesięciolecia, jak donosi prasa, poszkodowanych mogło być setki o ile nie tysiące dorastających dziewcząt.
Poprawność polityczna zamykała usta politykom przeważnie z Partii Pracy, dopiero po oskarżeniu przez Elona Muska polityków z tej partii zaczęły wychodzić na światło dzienne przerażające praktyki muzułmanów w stosunku do dziewczynek, ale to wg. nowomowy, gwałcenie białych dorastających dziewczynek, nie jest przestępstwem ani nie jest to rasizm.
https://niezalezna.pl/swiat/zabil-trzy-dziewczynki-spedzi-reszte-zycia-w-wiezieniu/535883
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art2411491-afery-seksualne-w-wielkiej-brytanii-gwalty-muzulmanskich-gangow
https://www.rp.pl/polityka/art41646251-elon-musk-oskarza-liderow-partii-pracy-o-zaniedbania-ws-gangow-gwalcicieli-to-smieszne
Inne tematy w dziale Polityka