Kenny McCormick Kenny McCormick
1898
BLOG

Wstęga III

Kenny McCormick Kenny McCormick Rozmaitości Obserwuj notkę 8

Dzisiaj kolejna część informacji które moim zdaniem wskazują na zbliżanie się Fali. Wcześniej pisałem na ten temat w dwóch notkach dotyczących zagadkowego obiektu, który zbliża się do Układu Słonecznego. Czy raczej US zaczyna się "zanurzać" w tym obiekcie. W artykule "Rekordowo wysoki poziom promieniowania kosmicznego" opatrzonym zdjęciem sugerującym, że promieniowanie kosmiczne dociera do nas jedynie z jednej strony:

Chociaż nie, Cosmic rays docierają na tym schemacie z każdej strony, ale co to za czerwonawo pomarańczowa plama po lewej stronie? Mnie to wygląda na rzekomą "wstęgę" która może być manifestacją Fali, czyli zbliżania się do granicy między "rzeczywistościami".

Niedawno dowiedziałem się od kilku osób (9-latek oraz dwie wykształcone kobiety), że tłumaczenie tekstów jest stratą czasu, gdyż istnieją już doskonałe translatory na Google. W związku z tym jedynie przedstawię sedno informacji.

Pomiary NASA wykazały, że w ostatnich latach poziom rejestrowanego promieniowania kosmicznego jest najwyższy od początku obserwacji. Autorka podejrzewa, że wynika to z bardzo słabego maksimum słonecznego, którego skutkiem jest skurczenie Heliosfery, a tym samym powodem większej penetracji wnętrza US przez promieniowanie kosmiczne.

Z innego źródła (wcześniejszego od NASA o kilkanaście lat) wiemy, że zmiana aktywności słonecznej wynika właśnie z bliskości Fali (aka wstęgi), jak również z bliskości brązowego karła, o odkryciu którego informowała niedawno grupa hiszpańskich obsrwatorów nieba, a którego wpływ objawia się nieznacznym zwiększeniem grawitacji Słońca.

Piszę nieznacznym, ponieważ siła oddziaływania Jowisza na Słońce jest 3-6 razy większa od (szacowanego) oddziaływania karła będącego w peryhelium (najmniejszej odległości) względem Słońca.

W tym miejscu chciałbym zwrócić uwage również na swój wpis dotyczący sekundy przestępnej, w którym po drobnej obróbce danych otrzymujemy wykres:

wskazujący na zmianę oddziałływań grawitacyjnych kosmosu na naszą planetę. Niebieski wykres to złożenie sinusoid o okresach 1, 17 i 68 lat. Po obliczeniu proporcji sił grawitacyjnych w naszym układzie, jestem przekonany, że wpływ planet jest zbyt słaby by był widoczny na wykresie. Cykl jednoroczny wynika z pewnościa z eliptycznego kształtu orbity, nadal nie mam zielonego pojęcia skąd wynikają cykle 17 i 68 letni, ale wydaje mi się, że dynamiczne oddalanie się wykresów wynika właśnie z zbliżania się do wstęgi, która coraz mocniej wpływa na nasza planetę.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (8)

Inne tematy w dziale Rozmaitości