Dzien jak codzień.
Zabrali Krzyż z ulicy - internowali w Pałacu.
Stalowe zapory na Krakowskim zostały.
Rosyjski minister sugeruje, że aresztowany powinien być w Polsce czeczeński przywódca, który dziś tu przyjeżdża.
Sikorski mówi w wywiadzie, że odradzał Lechowi Kaczyńskiemu lot do Smoleńska - potem pierwszy dzwonił do Jarosława.
Funkcjonariusz BOR-u zeznaje, że nie było ich na lotnisku w Smoleńsku - szef BOR-u po katastrofie zeznał, ze byli.
Kuria zagroziła księdzu Stanisławowi Małkowskiemu, który modlił się pod Krzyżem zakazem wykonywania obowiązków kapłańskich.
Jesteśmy małym krajem, który zdradził Słowian - tak wedle sowietologa, Richarda Pipese'a widzą nas Rosjanie. Słowianie maja byc prawosławni.
Z prokuratury wyciekły zeznania Jarosława Kaczyńskiego na temat Smoleńska – wczoraj wyciekł film o związkach Lecha Wałęsy z SB w latach 70-ych.
Episkopat nic nie wiedział o internowaniu Krzyża.
Młodzi ludzie, co pojechali do Smolenskua z Zuzanną Kurtyką znaleźli kolejny kawałek rozbitego tupolewa.
Obrońcy Krzyża o 21 spotkają się pod Pałacem. Z Krzyżami. Zreszta i teraz jest ich tam wielu.
Jutro 17 września, polska rocznica.
Tego określenia użył we wrześniu 1831 roku francuski minister spraw zagranicznych, odpowiadając na interpelację parlamentarną , dotyczącą pacyfikacji przez Rosję Powstania Listopadowego
(Dziękuje babci weatherwax i rossonero za uzupełnienia.)
Mediuję i pisuję.
www.mediator.vel.pl
www.obywatel.org.pl
NIE NALEŻY USUWAĆ BLOGÓW!!!
Państwa już nie ma,tylko szyldu z napisem "POLSKA" nie wypada jeszcze zdjąć. Tak napisał unukalhai pod moim tekstem: http://www.pojedyncze.salon24.pl/150255,rozklada-sie-rozpada-znika-panstwo
Nie wierzyłam, że będziemy lepsi, ale nie sądziłam, że będziemy podlejsi - napisała u siebie Ufka cztery miesiace po smoleńskiej katastrofie.
wierzę w to co wierzę
i robię to, co robię
nie zamykaj mnie w szufladzie
szufladę zostaw sobie
- to cytat z płyty Budynia78, o której tu
Mój tekst prawie programowy: Polska jazda bez przepychanki
SKWzus to nie tajemnicza druzyna koszykarek tylko Salonowy Klub Wielbicieli zusu
Halo-centralo to blog, który zalożyłysmy z Aspiryna, żeby rozmawiać z Igorem i Radkiem. www.rozmawianie.salon24.pl
Notatki - zeby było pod ręką:
Ustawa o dostepie do informacji publicznej: http://www.bip.gov.pl/articles/view/41
Jak się zakończyły afery
- hazardowa
- stoczniowa
- z poprzednim prezesem ZUS
- senatora Misiaka
- Pawla Grasia z domem
- sprzedazy WNiT czyli Weroniki MP
- prezydenta Sopotu
- pożyczek posła Palikota
- mostowa(Most Siekierkowski)
- zabójstwo KOmendanta Głownego policji
Niewyjasnione peerelowskie
- śmierć Ksiedza Jerzego
Ten cytat z Lamy Zopy, lubie pamiętać: Your up and down emotions are like clouds in the sky; beyond them, the real, basic human nature is clear and pure.
I lubię pamiętać życzenia wielkanocne Starego,który tako rzekł był: "Bez siebie nie moglibyśmy istnieć jako różnorodna, błyszcząca grupa namiętnych wielbicieli swojego zdania." Otóz to!
lech janerka - konstytucje/reformator lech janerka - śpij aniele mój linkin park - faint
Moje teksty, które najbardziej lubię:
wspólnie z lorenzo, eumenesem, Starym, Referentem Bulzackim, Igłą, Jackiem Jareckim i przy życzliwym wsparciu Panów Jacka Ka., sapiensa, maxa, michaela i stefa. RZECZPOSPOLITA POPRAWIONA według Salonu24 Ballada o Narodzie http://www.pojedyncze.salon24.pl/42980,ballada-o-narodzie
Naród przy stole
Nasz czas sie kończy, Obywatele? A moze sie zaczyna?
Siła, co nie zaciagnie mnie do urny
Demokracja w berecie
Modlitwa o demokracje z wisienką
Igło, ścieg za ściegiem, uszyjemy te demokrację
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka