Mirosław Kraszewski Mirosław Kraszewski
1142
BLOG

Nie udało się upić prezydenta Kaczyńskiego

Mirosław Kraszewski Mirosław Kraszewski Polityka Obserwuj notkę 21

"- Nie dało się upić prezydenta Kaczyńskiego, bo sekcja była prowadzona jawnie - powiedziała w "Rozmowie Rymanowskiego" Zuzanna Kurtyka, wdowa po byłym szefie IPN-u, krytykując raport MAK-u. Jej zdaniem tej jawności nie było w przypadku gen. Błasika, a on wcześniej został wybrany na "ofiarę nagonki".

Na pielgrzymkę w rocznicę katastrofy smoleńskiej się nie wybiera. - Jeśli Komorowski uważa za słuszne zorganizować uroczystości, po takim potraktowaniu Polski, to jest jego sprawa - uzasadniła.

- Mówiłam na początku grudnia do Magdy Merty (wdowa po Tomaszu, wiceministrze kultury - red.), że zaczyna się nagonka. Zostało ustalone, że to on zostanie ofiarą - tłumaczyła Kurtyka. - Nie dało się upić prezydenta Kaczyńskiego, bo sekcja była prowadzona jawnie.

Jeśli chodzi o sekcję Błasika, trzeba by poprosić panią Błasik jak przebiegała identyfikacja, ile procent ciała jej męża odnaleziono - dodała. Według MAK w organizmie gen. Błasika wykryto 0,6 promila alkoholu.

Kurtyka wspomniała słowa płk. Edmunda Klicha z początku śledztwa. - Podał, że nie przeprowadzono sekcji toksykologicznej. Tylko balistyczną. Coś się zmieniło. Tylko ofiar już nie było - powiedziała."


więcej->
http://www.tvn24.pl/-1,1689811,0,1,nie-dalo-sie-upic-prezydenta-kaczynskiego,wiadomosc.html

Przenikliwy.Pisze o mało znanej patologii. Od stanu wojennego jestem głownie w Niemczech gdzie reaktywuje się od roku 2000 politycznie sterowana kulturę i Eksport NEOkultury Wiodącej Kultury Niemiec -"DEUTSCHE LEITKULTUR"- Zakazy języka polskiego polskim dzieciom i rodzicom w Niemczech są jednymi z objawów realizacji tej Niemieckiej Polityki NEOkultury polecam dokumentalny film polski pod tytułem POLNISCH VERBOTEN oraz reportaże Uwaga i Interwencja które są przelinkowane poniżej Inne dokumenty o działalności organizacji JUGENDAMT są dostępne w Google video oraz Youtube pod hasłem JUGENDAMT. Moj syn Filip oduczany jest języka polskiego w Gütersloh, siedzibie koncernu Bertelsmann i to za wiedza fundacji Bertelsmanna,krzewiącej niemiecka kulturę na całym świecie. Zakazy języka Polskiego są wydane przez dwa niemieckie sady i Jugendamt oraz Kinderschutzbund. Bartoszewski:"Dlatego też postanowiłem nazwać rzeczy po imieniu i - jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków - "przestać uważać bydło za niebydło"." Kopiowanie i redystrybucja tekstów bez zgody autora są dozwolone wyłącznie do celów niekomercyjnych i za podaniem pierwotnego źródła. Lista zablokowanych komentatorow roszpunka, Oda, Cichutki, Voit, borisx, Amstern, Moomintroll, Zachcio, Enrico Palazzo, Franz Maurer

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (21)

Inne tematy w dziale Polityka