waldemar.m waldemar.m
92
BLOG

Salon tematyczny, a nie menelowski.

waldemar.m waldemar.m Nauka Obserwuj temat Obserwuj notkę 0

Jestem na Salonie już 8 lat i staram się dotrzymywać pewnych minimalnych reguł gry, a wśród nich jednej ułatwiającej mi życie – rozmieszczaj swój tekst w tym dziale, w którym na niego czekają i nie będzie im się chciało po nim rzygać.

 

Dzisiaj jednak, tuż po śniadaniu czekała mnie nieprzyjemna niespodzianka. Zajrzałem do Działu Nauka, a tam ... dwójka debili ("slej" – bez względu na to, co to znaczy i "think" – czyli główka penisa) wypróżniła się politycznie, burząc  wszelaki ład i porządek.

Dałem temu swój wyraz w dwóch komentarzach:

- do "slej"-a:

Można ścierpieć, gdy grzebiesz się w "przestrzeni" i rozpuszczasz smród na cały Salon. Można ścierpieć, gdy pakujesz się w masońskie zagrywki "penisa", który zgubił "My".

Ale trzeba ci dać po łapach gdy włazisz na pole minowe, bez planu zaminowania.

Jeśli jesteś kontynuatorem ideii Rzeczpospolitej, to nie jesteś Polakiem, tylko Obywatelem Rzeczypospolitej, który ostatnie 8 lat pozwalał na "Działania władzy, jej lekceważenie prawa oraz demokratycznego obyczaju", na "mafijne działania władzy pełnej korupcjonerów", na "stworzenie RP totalitarnej, zamkniętej dla myślących inaczej, niż każe władza, pełnej frustracji i żądzy rewanżu", itd., itp.

Gdzie byłeś mudaku, gdy twoim krajem rządzili mordercy, aferyści, złodzieje, kolesie, manipulatorzy, etc.

Dlaczego nie wyrażałeś prostestów, ty ... myślący inaczej.

Rzygać się chce od takich jak ty, zaśmiecająch Dział nauka swoimi wydalinami.

i do "think"-a:

Poradziłem mu, żeby usunął swój bełkotliwy tekst z Działu Nauka, ale nie mogę zacytować swojego komentarza, gdyż ... tej bełkotliwej notki już nie ma.

Jest nadzieja, że ci "politycy" zrozumieją jak działa Salon i zaczną szanować nasz czas.

Ponieważ jednak do OPORNYCH najlepiej dociera mowa obrazków (vide: oporniki) to dla takich jak oni zamieszczam tablicę instruktażową.

waldemar.m
O mnie waldemar.m

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Technologie