Na 9 marca, a więc na 48 godzin przed godziną W, prezydent Duda zwołał Radę Bezpieczeństwa Narodowego w sprawie "aktualnych, podstawowych kwestii związanych z bezpieczeństwem Polski". Tematem kluczowym obrad ma być desant naszych sił specjalnych na Scuola Grande di San Giovanni Evangelista w Wenecji.
Celem desantu jest zabezpieczenie dokumentów wrażliwych, które się tam znajdują. Prokurator Generalny Ziobro właśnie dokonuje przeglądu kadr w pionie prokuratorskim IPN, by wspomóc misję najlepszymi w Polsce fachowcami od przeszukań.
Proszę powstrzymać pełne gniewu wycie, że ten wyciek wyciekł - bo to wreszcie Salon24, a nie ta parszywa GW ma prawdziwego newsa, sensację na świat cały i pobliskie planety.
Inne tematy w dziale Polityka