taki cytat z Kilerów Dwóch .
Dlaczego ?
Wyobraźmy sobie , że jakiś amator zamieszcza w necie zdjęcie z podpisem - typowy włącznik lub wyłącznik w Polsce .
No fakt włacznik chyba projektował idiota , kretyn go wyprodukował , a paru niedorozwinętych kupiło .
Cóz internet ma to do siebie że można wszystko zamieścić , wystarczy kamerka , mikrofon i komp do sklejania urywków i nagrywania komentarza .
Tylko zapytam- po co się tym zajmować i robić raban na cały polski internet o jakieś córki Hitlera , co to je sobie jakis nic nie znaczący koleś zamieścił ?
TYm włącznikiem też się zajmiemy czy stwierdzimy - prowakacja czy głupota ? Wybór należy do czytającego.

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni.
Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Rozmaitości