Pokolenia wybitnych naukowcow budowaly te dyscypliny naukowe, Instytuty, a ten profan rodem ze "Znaku", dopuszczony do funkcji mnisterialnej na polu szkolnictwa wyzszego przez JK, rozwala je po swojemu, niczym slon w skladzie porcelany.
Opamietaj sie tzw.Zjednoczona Prawico pod batuta PIS, bo to sie dla was zle moze skonczyc , pomimo 500+.Szczegolnie dla PRz, mimo slyszalnych piskow oburzenia.Co to za ludzie?! Zamiast wyjsc z tego, otrzasnac sie, pokazac Prawde i zyskac potezny aplauz, to beda cienko piszczec i tkwic w tym po uszy.
I nie sciemniajcie Polakow w kwestii sprzedazy Stoczni Gdanskiej,jak to raczyl wyrazic premier MMorawiecki 31 sierpnia w Gdansku.Od lat 80. komuna rozwalala stocznie, potem wasz OS, UW, etc.potem Tusk z ekipa.
Andrzej Jaworski to permanentny kontrkandydat/ z ramienia PIS /Adamowicza na fotel prezydenta Gdanska.I do tego narzekajacy wczesniej na antenie RM na brak pieniedzy na kampanie w stopniu, ktory dawalby cien szansy kandydatowi pana prezesa PIS na prezydenture w Gdansku. Jaworski, szef banku, stale przy RM.Nie rozumiem tylko,jak mozna ratowac stocznie,jak ojcowie z RM, majac swojego czlowieka jako prezesa, ktory ja sprzedal i -malo tego- pozniej byl doradca w tych sprawach dla specow z PO.A te kursy przekwalifikujace stoczniowcow tez byly aferalne, a jakze...
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/szkolil-tuska-dostal-zlecenie,94527.html
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sprawa-senatora-misiaka-pachnie-wielka-afera,89571.html
http://www.wse.krakow.pl/pl/uczelnia/rada-patronacka
Koniecznie otworzcie ten link.To szkola , ktora mial zakladac Gowin zz pieniadze min.Ojca Macieja Zieby, uczestnika Bilderberg Group.
Ojciec Zieba odgrywal wielka role w zalozeniu w Gdansku na ruinach stoczni, Centrum Europejskiej Solidarnosci.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Zi%C4%99ba_(dominikanin)
Niezwykla kariera i szczodrobliwosc Ojca dominikanina Macieja Zieby, uczestnika spotkan masonskiej grupy Bilderberg.
/Instytut ten finansowal Wyzsza Szkole Europejska w Krakowie, ktorej rektorem zostal Jaroslaw Gowin. /Daani: “Zalozyl I zostal dyrektorem o. Maciej Zieba,hm…,ale skad mial pieniadze na szkole Gowina?”Wikipedia: Od 2003 członek Rady Patronackiej Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie/
http://www.wse.krakow.pl/pl/uczelnia/zalozyciel
Organizator i w latach 2007–2010 dyrektor Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku./…/Adamowicz, Tusk etc.
Prowadzący i współprowadzący szeregu programów medialnych, m. in. /…/Moralność i etyka w czasach kryzysu (2013, religia.tv z ks. Kazimierzem Sową i Ryszardem Petru),
W 1988 uzyskał licencjat z teologii na Wydziale Teologicznym Papieskiej Akademii Teologicznej.
W latach 1988–1989 przebywał na stypendium na Uniwersytecie w Eichstätt, w 1990 na stypendium na Catholic University of America (Waszyngton). W 1991 stypendysta American Enterprise Institute w Waszyngtonie./…/
W latach 1991–1996 wykładowca na Wydziale Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu/ Daani; po licencjaciez teologii??O tytule magistra nie pisza w wikipedii, ale o doktoracie ojca dominikaninaZieby- juz tak/: “W 1997 uzyskał stopień naukowy doktora na Wydziale Filozofii PAT, broniąc pracę pt. Kościół wobec demokratycznego kapitalizmu w świetle encykliki Centesimus annus.”
Od początku lat 90. uczestniczył w wielu seminariach i konferencjach międzynarodowych oraz wygłaszał gościnne wykłady na wyższych uczelniach w Polsce, USA, Niemczech, Włoszech, Czechach, Litwie, Estonii i na Ukrainie.
https://polskatimes.pl/o-zieba-zadaniem-kosciola-nie-jest-walka-z-antyklerykalnymi-haslami/ar/464620
O. Maciej Zieba o Palikocie:“/…/Owszem, konflikt wokół krzyża przed pałacem był ważnym momentem. Palikot wykazał się świetnym zmysłem analitycznym, dostrzegł niezagospodarowaną przestrzeń w społeczeństwie i zaczął ją politycznie reprezentować./…/Ojciec Maciej Zieba, ten pan na zdjeciu w cywilu.
Przerosla go rzeczywistosc?
http://www.wse.krakow.pl/pl/uczelnia/rada-patronacka
Wsrod patronow uczelni J.Gowina od 2003 r,w tym szef Fundacji Batorego, zalozonej I finansowanej przez Georgea Sorosa-Aleksander Smolar
Komentarze
Pokaż komentarze (17)