"Blogpublika" - tak ma się nazywać program, który będę prowadził w TV Republika w soboty o godz. 15.15. Program będzie się składał z dwóch części. Jedna będzie swego rodzaju zabawą zagospodarowującą te pomysły na rysunki, które internauci i tak mi przysyłali. Wasza koncepcja, moje wykonanie. No może po małych przeróbkach;)
Do drugiej części będę się starał zapraszać blogerów, byty istotne na Facebooku czy Twitterze, ale nie tylko. Jeśli uznam, że jakąś sprawą warto się zająć, dać komuś głos, to się nią zajmę i dam. W najbliższą sobotę będę rozmawiał ze znaną Wam z pewnością Ufką. Jeśli chcecie podpowiedzieć mi jakieś pytania, zapraszam (nie obiecuję że zadam, czasu będzie niewiele, ale może się uda). Jeśli uważacie, że kogoś powinienem zaprosić, również chętnie przyjmę sugestie.
TV "Republika" to byt nowy, ciągle się kształtujący, dynamiczny, a ze mnie żaden medialny drapieżnik więc tak naprawdę nikt nie wie co z tego wszystkiego może wyniknąć. Może nic. A może coś:)
Inne tematy w dziale Polityka