Tak troszkę mimochodem faszyści wielbiący ideologię LGBT wprowadzają do świadomości społecznej zrównanie flagi państwowej i tęczowej szmaty będącej symbolem zboczonej ideologii.
Popatrzmy na definicję "teczowej flagi".
Tęczowa flaga – flaga zaprojektowana w 1978 roku przez Gilberta Bakera jako symbol dumy i ruchu na rzecz równouprawnienia osób LGBT. Pojawia się m.in. na paradach równości i innych manifestacjach, w których biorą udział geje, lesbijki, osoby biseksualne i transpłciowe oraz przy wejściach do lokali gay-friendly.
Jak widać jest to wyraźny opis działań faszystowskich, rasistowskich i dyskryminacyjnych. Z czego ma być dumny gej, to nie mam najmniejszego pojęcia. Ja nie jestem dumny z bycia mężczyzną, bo uważam że większe powody do dumy mają kobiety, z wiadomych powodów.
Jak widać, jest też tęczowa szmata instrumentem sygnalizującym "teren zajęty przez LGBT". Jak się dowiedzieliśmy z UE, teren "wolny od LGBT" jest bezprawny, ale "zajęty przez LGBT" jest OK.
Pomijając różnicę z taką wściekłością powtarzaną, że "nie ma ideologii LGBT", a realną prawdą - ideologię LGBT przedstawił choćby Rabiej. Nie ma tego problemu z faszyzmem. Jest faszysta i jest faszyzm, ale pedalstwo zjednoczone jest jakością samą w sobie, elementem unikalnym.
I na koniec talmudyczny element tej propagowanej przez żydowskie Hollywood "rewolucji kulturalnej". Co prawda ostatnio inny nurt tej rewolucji, polegający na gwałceniu kobiet w środowisku Hollywood ma słabe poparcie społeczne, ale nie zmienia to faktu propagowania chorej moralności.
Jaki to element ? Jak zwykle - talmudyczna filozofia Kalego. Mamy szereg faktów, które "obrażają żydów".
Ostatni ze stycznia tego roku:
"Nie ma miejsca na kościół w Auschwitz". Grupa Żydów protestowała w Miejscu Pamięci, interweniowała policja
Monika Waluś , 27 stycznia 2020 | 14:30
Grupa kilku osób z rabinem Avi Weissem na czele zorganizowała w poniedziałek protest pod kościołem w Brzezince. Zgromadzeni apelowali o usunięcie katolickiego kościoła z Miejsca Pamięci. Interweniowała policja.
https://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25638416,nie-ma-miejsca-na-kosciol-w-auschwitz-grupa-zydow-protestowala.html?disableRedirects=true
I starsza sprawa:
W 1984 niedaleko od obozu I został otwarty klasztor karmelitanek. Wywołało to protesty środowisk żydowskich, co doprowadziło do przeniesienia karmelitanek w 1993. W międzyczasie powstał i trwał do 1999 konflikt o krzyże na oświęcimskim żwirowisku. Ostatecznie pozostał tam tylko jeden krzyż, tzw. papieski, z mszy w 1979. 28 maja 2006
I tak to się plecie w tym "nowym świecie".
Wasze symbole są złe, nasze i pedalskie są dobre.
Jaki powód, czyja wina,
Czy to skutek, czy przyczyna -
Taka gmina?
Tylko urżnąć się na chrzcinach
l wziąć zwiać do Wołomina -
Taka gmina.
Taka gmina!
Inne tematy w dziale Polityka