Komentarze do notki: Skrajne emocje w Izraelu po wznowieniu ataków. "To znów podzieli nasz naród"

« Wróć do notki

Komentarz został usunięty
samograf18 marca 2025, 16:34
@Kasia.Wolska 
Cytacik: "trzymaj się!"

I ty się też trzymaj towarzyszu Zawadzki!
pilnuj wyborów18 marca 2025, 16:41
@Bonżur 

"Mujborze ...... jakiś ty głupi."

Każdy idiota widzi wokól siebie tylko głupich, więc potwierdzasz tylko regułę...
Komentarz został usunięty
pilnuj wyborów18 marca 2025, 17:00
@Bonżur 

"Nie masz żadnej wiedzy na temat antysemityzmu ówczesnych Rosjan."
Oczywiście największą wiedzę o antysemityzmie maja  sami Żydzi, więc zdaję sobie sprawę, że w tym temacie moge przy tobie polec...
Pawełczyk18 marca 2025, 19:42
@pilnuj wyborów ,  Bonżur  ;  Obaj macie rację i zarazem jej nie macie. Żydzi mają bardzo mocną pozycję w Rosji i zarazem Rosjanie to antysemici. Podobnie jest w USA, Francji, GB, Niemczech, Polsce i w wielu innych krajach. Inaczej jest w zasadzie tylko na Dalekim Wschodzie i w Afryce. Tak że nie ma się o co spierać. Na dokładkę są również Żydzi, którzy nie wspierają Izraela. Świat jest bardzo skomplikowany i tylko jedno się nie zmienia. Rządzą Ci którzy mają pieniądze lub wiedzą jak je zdobyć.
1asan18 marca 2025, 15:02
Trudno uwierzyć w życie na ziemi za lat kilkanaście:(((((
facet 0118 marca 2025, 15:24
Prezydent Donald Trump rozmawia obecnie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem na temat zakończenia wojny na Ukrainie, poinformował Biały Dom.
Rozmowa, która rozpoczęła się o 10 rano czasu wschodniego, „idzie dobrze i wciąż trwa”, powiedział rzecznik Białego Domu Dan Scavino o 10:54 rano czasu wschodniego. Stało się to po tym, jak Trump powiedział wczoraj wieczorem, że „wiele elementów ostatecznego porozumienia zostało uzgodnionych, ale wiele pozostaje”. 
„Tysiące młodych żołnierzy i innych ginie. Co tydzień ginie 2500 żołnierzy, po obu stronach, i to musi się skończyć TERAZ. Bardzo czekam na rozmowę z prezydentem Putinem” – napisał Trump na swoim koncie Truth Social. 
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział we wtorek, że obaj przywódcy będą rozmawiać na temat wojny na Ukrainie, ale jest „wiele pytań” odnośnie normalizacji stosunków USA-Rosja, podała agencja Associated Press.
Pogodny18 marca 2025, 15:32
Stosują metody Reinefartha w gettcie.
Pogodny18 marca 2025, 15:33
Ps.
Bibi korzysta z faktu że USA zajęte jest Ukrainą. Co upoluje więc to jego.
Prze18 marca 2025, 19:27
@Pogodny 
Odnoszę pewne wrażenie, że wojna na Ukrainie jest cynicznie wykorzystywana jako zasłona dymna dla bezczelnej, bestialskiej czystki etnicznej przeprowadzanej przez Izrael z pełnym, choć nie do końca oficjalnym poparciem USA.
Prze18 marca 2025, 19:29
@Pogodny 
owszem, nawet przyznają się do tego, że korzystają z doświadczeń z pacyfikacji warszawskiego getta.
pilnuj wyborów18 marca 2025, 15:47
Reakcji Ameryki nie ma się co spodziwqać, bo Ameryka to w zasadzie Żydzi, oni rządzą Ameryką i nie ma takiej opcji, żeby kiedykolwiek prezydentem został człowiek nie namaszczony przez amerykańskie Żydostwo.
Widać to choćby teraz, kiedy Trump jest prezydentem...
Wcześniej dawał sygnały, że zabierze się za Żydów w Ameryce, ale były to tylko słowa do Amerykanów, którzy są bardzo antysemiccy i nienawidzą tej nacji, żerującej na Ameryce od jej powstania.
To właśnie z tego powodu Ameryka od powstania Izraela pompuje w ten agresywny, sztuvczny kraik ogromne pieniądze.
Dziś Trump je im z ręki, bo w przeciwnym razie nie doczekałby końca kadencji...
Azja18 marca 2025, 20:40
@pilnuj wyborów wyglądasz mi na hienę modlącą się do żyda. Zgadłem?
pilnuj wyborów18 marca 2025, 20:50
@Azja 

Nie bierz tego świństwa, bo źle skończysz...
Komentarz został usunięty przez autora komentarza.
Eternity18 marca 2025, 22:12
@Azja 

 
 
pilnuj wyborów16 stycznia 2025, 13:11
151
@Eternity 
SBecka agentura znów nadaje  Z Kanady...
 
 
https://www.salon24.pl/u/lukaszwarzecha/notka-komentarze/1422840,bezkompromisowy-performans-grzegorza-brauna#comment-27210421
samograf19 marca 2025, 10:30
@pilnuj wyborów
Cytacik: "formy  bardziej stonowana ?"

Na przykład założenie, że Żydzi nic nie umieją i do niczego się nie nadają, zwłaszcza w wojskowości, a które to założenie sugeruje diametralną odwrotność wyżej wymienionej "wiary". Proszę wspomnieć tylko klasyczną w swej ikoniczności figurę, jaką jest Jojne Karabin, czyli starozakonny oferma koszarowy.
Mimmika18 marca 2025, 19:00
!! Chcesz znaleźć sobie kobietę na jedną noc? Zapraszamy na https://2no.co/2yEMu6
itd.18 marca 2025, 20:49
Nic nie podzieli Izraelczykow w checi wymordowania, zaglodzenia i wypedzenia Palestyczykow z Gazy i Zachodniego Brzegu.
ksaw18 marca 2025, 21:03
Tam tylko Izrael jest prawdziwym terorysta. Mordują Palestyńczyków przez 70 lat i wrzeszczą ze są ofiarami. Najgorszy naród na świecie. Barbarzyńcy i kanalie.
Eternity18 marca 2025, 22:13
Ostrzezenie z kim macie do czyniena:

pilnuj wyborów20 stycznia 2025, 21:29
195
@Eternity 

"A miliony nas, Polakow, przywartych do  Radio Wolna Europa."
Ty nie jesteś Polakiem idioto, ty jesteś wrogim Polsce jewrejem...
 
https://www.salon24.pl/newsroom/notka-komentarze/1423593,trump-od-teraz-beda-tylko-dwie-plcie-zaczyna-sie-nowy-zloty-wiek-ameryki#comment-27225041
 
 
 
pilnuj wyborów20 stycznia 2025, 21:24
202
@Eternity 
Strasznie się denerwujesz pejsaty gnoju, i powinieneś :)))
 
 
https://www.salon24.pl/newsroom/notka-komentarze/1423593,trump-od-teraz-beda-tylko-dwie-plcie-zaczyna-sie-nowy-zloty-wiek-ameryki#comment-27225039
 
Na jednego z najlepszych blogerow:
 
pilnuj wyborów18 stycznia 2025, 01:41
90
@Piotr Lada 
Piotr Lada tajny współpracownik SB, uciekł do Australii przed odpowiedzialnością w wolnej Polsce.
Typowy członek narodu pejsatego.
 
https://www.salon24.pl/newsroom/notka-komentarze/1422998,aktorke-przeraza-to-co-dzieje-sie-w-kosciele-wierze-ale-na-pewno-nie-w-boga#comment-27214820
 
pilnuj wyborów
@Piotr Lada  „Squrwieni degeneraci wszystkich krajów zarabiający na kłamstwach i hejcie, łączcie się”  Apeluje sqrwiony, zdegenerowany , tajny współpracownik SB niejaki  Lada ... Bezczelność tej pejsatej, komuszej hołoty nie ma...
 
 
https://www.salon24.pl/newsroom/notka-komentarze/1422746,zelenski-w-rozmowie-z-polskimi-mediami-ostrzegl-nawrockiego-powinien-cwiczyc#comment-27207308
 

pilnuj wyborów
@Karol Nowogrodzki  Musieliby mieć twój parszywy charakter komuszy padalcu...
 

pilnuj wyborów
@Eternity  Co ty ostatnio dostałeś takiej sraczki na salonie, czyżby to wynik perspektywy wygrania wyborów przez Nawrockiego ? Wyobraź sobie stary SBeku, że nie masz już na to wpływu, już pozamiatane, zaplujesz się a i tak nic nie...
Komentarz do notki: Ich zabrakło na inauguracji polskiej prezydencji. Iskrzy już na starcie
 
 

pilnuj wyborów
Pejsaty fiskus działający w Polsce nastawiony jest na wyduszenie podatków od szewca, krawcowej czy fryzjera, z nich pieniądze wydrze lub wsadzi do więzienia pozbawiając całego majątku jego i całej jego rodziny... Wasze ulice, nasze...
Komentarz do notki: Unibet latami działał nielegalnie w Polsce. Ministerstwo przyznaje: nie odzyskamy podatków
 
 
 
 
 
pilnuj wyborów16 stycznia 2025, 13:11
151
@Eternity 
SBecka agentura znów nadaje  Z Kanady...
 
 
https://www.salon24.pl/u/lukaszwarzecha/notka-komentarze/1422840,bezkompromisowy-performans-grzegorza-brauna#comment-27210421
emeryt ZUS18 marca 2025, 22:42
@Eternity
Żydłaczenie o Szopenie,panie kopiuj-wklej!
pilnuj wyborów19 marca 2025, 05:10
@Eternity 
Mógłbym przytoczyć wiele twoich obraźliwych tekstów szkalujących Polskę i Polaków, ale wiesz doskonale kanalio, jak ciebie tu oceniają i to mi wystarczy.
Popatrz na oceny swoich tekstów kanadyjski idioto, może w końcu da ci to do myślenia, choć sam w to nie wierzę.
Wy jewreje tak macie, że jak wyrzucają was drzwiamy, bezczelnie włazicie oknem.
Podła nacja...
Ksawie2019 marca 2025, 06:53
czyli jak ruscy zabiją 3 osoby w nalotach dywanowych to są ludobójcy i zwierzęta ale jak żydzi wycięli w pień 20tyś kobiet i dzieci to są bohaterowie walczący o swoje przetrwanie z okupantem :P
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty
Wilkołak Burek19 marca 2025, 13:03
@Kasia.Wolska 
Wiceszef MSZ Władysław Teofil Bartoszewski: nie ma czegoś takiego jak Palestyna. Aby Palestyna stała się pełnoprawnym członkiem ONZ, najpierw zgodę wyrazić musi złożona z 15 państw Rada Bezpieczeństwa. Palestyna stara się o ten status od 2011 roku. Ostatni raz Rada pochyliła się nad tym wnioskiem w kwietniu 2024 roku. Aby Palestyna stała się 194. państwem członkowskim ONZ, zgodzić musieliby się na to wszyscy stali członkowie Rady Bezpieczeństwa (USA, Chiny, Rosja, Francja, Wielka Brytania). W zeszłym roku weto postawiły Stany Zjednoczone.
samograf19 marca 2025, 13:29
@Kasia.Wolska 
Cytacik: "Podwójne standardy"

Podwójne są lepsze niż żadne.
pilnuj wyborów19 marca 2025, 15:31
@samograf 

Dobrze , że wspomniałeś, "żadne standardy" od zawsze stosuje państwo żydowskie. od zawsze...
pilnuj wyborów19 marca 2025, 15:46
@pilnuj wyborów 
Piszę"państwo żydowskie" bo idąc za Włądysławem Teofilem Bartoszewskim, nie ma czegoś takiego jak Izrael, a to co zwie się dziś Izraelem, to wykrojone z ziem Palestyńczyków, sztuczne państewko utworzone na potrzeby Żydów.
Żydzi to wieczni nomadowie wędrujący po świecie w poszukiwaniu łatwego grszeftu, a kiedy już znajdą takie miejsce, to łupią miejscową ludność bezlitośnie.
Przykładów jest tysiące, a każdy, kto wie troszkę więcej o współczesnym świecie wie kto tym światem dziś zarządza i w czyich łapach są światowe finanse.
samograf20 marca 2025, 06:55
@pilnuj wyborów
Cytacik: "od zawsze..."

Z jakiego momentu owo zawsze bierze swój początek?
Wilkołak Burek19 marca 2025, 12:16
Decyzja Benjamina Netanjahu o powrocie do wojny to decyzja o poświęceniu więźniów i wydanie na nich wyroku śmierci - zapowiedział przywódca Hamasu i członek biura politycznego tej palestyńskiej organizacji bojowej, Izzat al-Risheq.
"Wróg nie osiągnie wojną i zniszczeniem tego, czego nie udało mu się osiągnąć poprzez negocjacje" - Izzat al-Risheq
samograf19 marca 2025, 13:25
@Wilkołak Burek
Cytacik: "to decyzja o"

Bojownicy z Hamasu wymyślili sobie, że przetrzymywanie w nieskończoność zakładników będzie dla nich ubezpieczeniem na życie, ale wygląda na to, że się pomylili. Izraelczycy to naród nierychliwy, ale pamiętliwy. Nie rokuje to Izzatowi życia do sędziwej starości.
kungalu20 marca 2025, 11:24
Izrael zaatakował i teraz jest taki biedny, z powodu skrajnych emocji. Pochylmy się nad jego biedą.
Ten komentarz został ukryty. Aby przeczytać, wyłącz filtr treści.
kungalu20 marca 2025, 11:31
Kubuś pobił Jacusia i teraz Kubuś jest biedny z powodu skrajnych emocji w klasie. Pożałujmy więc Kubusia.
Ten komentarz został ukryty. Aby przeczytać, wyłącz filtr treści.