Komentarze do notki: Cyberatak na sanepid. Przestępcy zażądali okupu, dane pacjentów zagrożone

« Wróć do notki

foros14 grudnia 2024, 10:01
Gdy Mateusz był premierem to skutecznie obronił sanepid i dane pacjentów!!!!
Dziękujemy Ci za to Mateuszu!!!
Cały naród całą duszą za premierem Mateuszem!!!
Tylko Mateusz!!!

#TeamMateusz!!
malina114 grudnia 2024, 10:30
@foros Takiego nie-rządu, jak jest teraz dawno nie bylo. Niech żyje WUC, twórca polskich dziadów.
Pani Klasyczna14 grudnia 2024, 10:45
@malina1 
Za to w zadłużaniu państwa, Polski, rząd D Tuska arcymistrzem świata!
Komentarz został usunięty przez autora komentarza.
Pani Klasyczna14 grudnia 2024, 10:57
@foros 
Na wyjściu rząd PMM miał lepszy sondaż niż koalicja 13 grudnia zaledwie w rok po skleceniu się. Tak trzymać, a nawet w dół lotem koszącym.
gini14 grudnia 2024, 10:21
https://www.gov.pl/web/cyfryzacja

Mamy ùinosterstwo cyfryzacji Gawkowski da rade
Pani Klasyczna14 grudnia 2024, 10:42
@gini 
Mówisz Pan Szanowny, że wzorem Zielonej Uli, mają już plan?😉😂
biruba14 grudnia 2024, 10:33
Słabe te porady! Obecnie najlepszą metodą jest zastrzeżenie numeru PESEL, co chroni przez konsekwencjami wszelkich nieautoryzowanych umów, kredytów i nadużyć bankowych w przypadku kradzieży tożsamości. No i oczywiście jak zawsze nie klikanie bezmyślne w podejrzane linki.
Pani Klasyczna14 grudnia 2024, 10:43
@biruba
👍
Pani Klasyczna14 grudnia 2024, 10:41
A co na to tzw. minister cyfryzacji😂😂? Radzi sobie? Czy wezwą kolejną fundację na pomoc? Ogarnia temat?
Dariusz Szymczak14 grudnia 2024, 14:44
Niech kupią sprzęt i wezmą się za robotę konkretną a nie przed ekranami się wyżywają:) Jak na amerykańskich filmach.
dswprt14 grudnia 2024, 15:06
po wejściu do UE sanepid powinien być zlikwidowany, bo czegoś takiego w Europie nie ma i prawo europejskie nie przewiduje. Sanepid w Polsce służy jedynie do ograbiania drobnych przedsiębiorców
Ten komentarz został ukryty. Aby przeczytać, wyłącz filtr treści.
Wulfila14 grudnia 2024, 15:34
Dane dotyczą mieszkańców, którzy mieli pozytywne wyniki testów na COVID-19
=============
Dane ofiar lipnych i bałamutnych testów takie cenne?
NaprawdęAnna4214 grudnia 2024, 16:10
@Wulfila
Imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, numery PESEL, rachunki bankowe, dane o wynagrodzeniach, dane kontrahentów - numery identyfikacyjne, adresy, numery telefonów i adresy e-mail, dane klientów/pacjentów Sanepidu - informacje o stanie zdrowia, prowadzonej działalności gospodarczej itd., itd. TO nie są cenne i wrażliwe dane?
Wulfila14 grudnia 2024, 19:34
@NaprawdęAnna42 
Oczywiście, że tak, ciekawe jest w tym, że są to dane z POZYTYWNYCH testów C19. Wychodzi na to, że kto się testował, ten szkodził sobie podwójnie.