Incydent na Narodowym w meczu Polska-Portugalia. Chodziło o Cristiano Ronaldo

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
Pełny stadion obserwował zmagania w Lidze Narodów reprezentacji Polski, która przegrała 1:3 z Portugalią. Główną atrakcją dla kibiców był Cristiano Ronaldo. Jeden z młodych fanów wykorzystał chwilę nieuwagi ochrony i wbiegł na murawę, by zrobić sobie selfie z byłą legendą Realu Madryt. Jak zareagował CR7?

CR7 strzelił Polsce

Polska nie miała większych szans w starciu z wyżej notowaną Portugalią i uległa 1:3 w Warszawie. Miała momenty dobrej gry, szczególnie po zejściu z murawy Cristiano Ronaldo i Rafaela Leao w drugiej połowie, ale przed golem kontaktowym Piotra Zielińskiego mogła stracić jeszcze kilka bramek. Napastnik Al-Nassr trafił do siatki przeciwko Biało-Czerwonym, dobijając na pustą bramkę strzał Leao w 37. minucie.

Wtedy, co ciekawe, zamiast gwizdów, ogromna część zgromadzonych na Stadionie Narodowym zaintonowała wraz z CR7 okrzyk "siuuu" - charakterystyczny element cieszynki goleadora. Portugalczyk zdobył swoją 133. bramkę w narodowych barwach. Jest absolutnym liderem wszech czasów w klasyfikacji strzelców dla drużyn narodowych.

Kibic na murawie Narodowego

39-letni atakujący był główną atrakcją dla kibiców, którzy łącznie zgłosili się po 600 tys. wejściówek na 57 tys. możliwych. Jeden z młodych kibiców wykorzystał chwilową przerwę w grze w drugiej połowie przy zmianie Ronaldo i wskoczył na murawę, by zrobić sobie z piłkarskim idolem zdjęcie. Pościg za chłopakiem trwał dobrą chwilę, a Ronaldo uspokajał ochroniarzy, by zostawili kibica w spokoju. Grozi mu z pewnością zakaz stadionowy za naruszanie zasad bezpieczeństwa w obiekcie.