Anna Lewandowska dodała otuchy mężowi po blamażu na Euro. Wystarczyły dwa słowa

Redakcja Redakcja Euro 2024 Obserwuj temat Obserwuj notkę 25
Anna Lewandowska pokazała się z córeczką na Instagramie po bolesnej porażce polskiej reprezentacji z Austrią 1:3 na Euro 2024. Żona kapitana kadry starała się pocieszyć Roberta Lewandowskiego i wszystkich kibiców.

Anna Lewandowska na Instagramie

- Zawsze wspieramy #team #poland - napisała po klęsce Polski z Austrią Anna Lewandowska. To odpowiedź na krytykę, jaka natychmiast po końcowym wyniku meczu grupowego na Euro 2024 wylała się na Roberta Lewandowskiego i kadrowiczów. Polska zagrała kiepsko w pierwszej połowie, ale miała swój moment i wyrównała wynik meczu po golu Krzysztofa Piątka. W drugiej połowie za to straciła dwa gole, a mogła więcej.

Kibice dopatrują się przyczyn porażki w zmianach selekcjonera Michała Probierza. W 60. minucie na boisku w Berlinie pojawił się Robert Lewandowski. Od tego momentu - zdaniem wielu komentatorów w sieci - drużyna narodowa zaczęła grać gorzej, a rywale strzelali bramki. Ostatecznie gwiazdor FC Barcelony nie znalazł dogodnej sytuacji do zdobycia gola. Był cieniem samego siebie na murawie.

Polska odpada po porażce z Austrią

Porażka 3:1 z Austrią przy wyniku 0:0 Francji z Holandią oznacza, że bez względu na rezultat ostatniego spotkania o "honor" z "Trójkolorowymi" Polska pozostanie na ostatnim, czwartym miejscu w grupie. Odpadła też jako pierwsza w turnieju. Matematyczne szanse na awans mają jeszcze Węgrzy, którzy wcześniej od Polaków przegrali dwa spotkania grupowe na Euro 2024.